Будь-яка пральна машинк потребує правильної установки. Якщо її встановити неправильно, це може негативно відображатись як на пранні білизни, так і на тривалості служби цієї побутової техніки. Крім того, якщо машинку встановити неправильно, вона може почати шуміти. Поради фахівця магазину побутової техніки та товарів для дому "Рублін" в Новограді-Волинському

Якщо не відрегулювати ніжки у машинці, то, швидше за все, вона буде стояти недостатньо стійко. І при пранні може почати хитатися. Через її хитання і вібрування внутрішні частини машинки можуть почати стикатися з корпусом або між собою. Це буде викликати шум. І крім шуму, така установка пральної машини призведе до швидкого виходу з ладу її деталей. А деякі деталі коштують дорого.

Крім регуляції ніжок необхідно так само подбати про поверхні підлоги, на якій буде знаходитися машинка. Підлога, яка відмінно підійде для нашої побутової техніки, повинна бути твердою і рівною. Наприклад, бетонною. Якщо ви встановлюєте пральну машинку в заміський будинок з дерева, то бажано підготувати окрему ділянку підлоги для машинки. ЇЇ потрібно буде залити бетоном.

Як регулювати пральну машину?

Ніжки пральної машинки для регуляції і вирівнювання машинки її творці передбачили наявність спеціальних ніжок, що викручуються. Для того, щоб збільшувати або зменшувати висоту тієї чи іншої ніжки, ви можете вкручувати її в корпус, або навпаки, викручувати її. За рахунок цих дій ви зможете вирівняти пральну машину.

Для того, щоб переконатися, що вона стоїть стійко, ви можете злегка похитати її. Якщо вона провалюється в будь-яку сторону, значить треба відрегулювати ніжку з того боку. Тобто, збільшити її висоту. Якщо вона провалюється в дві сторони, значить потрібно викручувати дві ніжки по черзі. Робіть це до тих пір, поки пральна машина не прийме нормальне стійке положення.

Не треба відразу викручувати всі ніжки до максимуму. Такий підхід завадить вам в правильній установці машинки.

Важливі нюанси правильного регулювання

Використання рівня замість простої регуляції ніжок для пральної машини на око, вкрай бажаний. Крім стійкості для хорошої роботи машинки потрібно щоб вона стояла рівно. Тому, слід враховувати і те, чи присутній нахил машинки в ту чи іншу сторону.

Для того, щоб перевірити це ми рекомендуємо використовувати будівельний рівень. Даний інструмент відмінно підійде для виміру відхилень. Розмістіть його на верхню частину корпусу машинки. Спочатку паралельно передній і задній стінці машинки. Потім паралельно бічних стінок. І зверніть увагу на положення бульбашки в осередку з водою. Він повинен знаходитися в межах ліній по центру скляної комірки. Це означає, що машинка стоїть рівно. Якщо ж бульбашка відхиляється в ліво або в право, то потрібно регулювати ніжки.

Регуляція ніжок пральної машини з будівельним рівнем забезпечить правильне положення вашої побутової техніки. А це в свою чергу гарантує вам, що при роботі внутрішні частини машинки не будуть зайвий раз торкатися один одного і корпусу. І відповідно, будуть довше зберігати свою працездатність.

Якщо ви будете дотримуватися правил установки пральної машини, то її використання буде довгим і приємним.

Що ще важливо при установці машинки?

Не забудьте зняти транспортувальні болти. Вони знаходяться у задній частині пральної машини і фіксують барабан. З'явилися отвори заткніть заглушками, які додаються до комплекту.

Розмістіть наливний шланг в місце зливу. В якості такого місця ви можете використовувати каналізаційну трубу, раковину, ванну. Висота розташування шланга не повинна перевищувати висоти, рекомендованої виробником вашої машинки. Рекомендації ви можете відшукати в документації, яка додається до вашої побутової техніки.

Так само вам знадобитися підключитися до холодної води. Для цього в комплекті з пральною машинкою присутній наливний шланг. Він накручується на пральну машину і на спеціальну врізку. Якщо врізки в трубу у вас немає, значить, її потрібно зробити. Перед відгалуженням води, яке веде до машинки, повинен бути кран для перекривання води.

Тепер нам залишилося лише підключити машину до електрики. Для неї бажано використовувати окрему розетку з ПЗВ (пристроєм захисного відключення) і автоматом.

Щоб вам було простіше підключити машинку самостійно, ми вирішили додати відео: