Дрібна побутова техніка

Дрібна побутова техніка

 

Ні для кого вже не новина, що на нашій кухні є багато помічників, що іменуються як Побутова техніка. Серед них є великогабаритні прилади, такі як холодильник, посудомийна машина, морозильна камера, кухонна плита і духова шафа, мікрохвильовка і так далі. А є і дрібні побутові прилади: міксери, блендери, кухонні комбайни, Кавоварки, кавомолки, м'ясорубки, чайники та інші. Так, ось у різних користувачів різна думка з приводу цих побутових приладів. Одні вважають, що всі ці побутові прилади не потрібні на кухні, і вони тільки займають місце і на них даремно витрачаються гроші. А інші вважають, що без цих побутових приладів на кухні просто не обійтися. У даній статті ми постараємося розповісти про те, що собою являють всі ці прилади, і чи потрібні вони нам.

 

Електричний чайник

 

Електричний чайник. На перший погляд здавалося б, що дійсно цей прилад не настільки і важливий на кухні. Закип'ятити воду можна і на газу. Так, це так, але давайте розглянемо все це з іншого боку. Щоб закип'ятити воду в чайнику на газу, вам потрібно прокинутися раніше, і поставити чайник на газ. У випадку з електрочайником все набагато простіше, поки ви будете вмиватися, окріп на чай буде вже готовий. Крім того, що ви швидко отримаєте окріп, ви ще можете, наприклад, закип'ятити воду для того, щоб швидше приготувати іншу їжу, наприклад, суп або макарони. Електричний чайник це знахідка для тих, хто цінує час.

 

У магазині ви можете знайти найрізноманітніші моделі, самих різних виробників. Вони різняться дизайном, кольором, матеріалом корпусу і нагрівальним елементом, ну і, звичайно ж, ціною. Який з них купувати вирішувати вам. Але, не обов'язково купувати найдорожчий, можна купити найпростіший і Вам достатньо буде його для того, щоб економити свій дорогоцінний час.

 

Кухонний комбайн

 

Кухонний комбайн. За допомогою даного побутового приладу можна виконати багато кухонних справ. Тобто цей прилад спокійно можна назвати багатофункціональним побутовим приладом. Використовуючи кухонний комбайн можна збивати яйця, замішувати тісто, готувати коктейлі, шинкувати овочі та фрукти, ще в кухонному комбайні можна приготувати смачні та всіма улюблені деруни, тощо. Звичайно, у кухонного комбайна великий плюс в тому, що він є багатофункціональним приладом, але є і мінуси у цього приладу – він займає місце на кухні. І якщо у вас кухня не великих розмірів, то вам не дуже зручно буде його використовувати, адже потрібно мати місце, де він буде постійно стояти або місце де ви його будете зберігати. Ще один мінус в тому, що після використання приладу потрібно постійно мити багато насадок і колб.

 

Кухонні комбайни теж бувають різні, виконують дві три функції або ж багатофункціональні, з різним об'ємом чаш, виготовлені з різних матеріалів, різних виробників і, звичайно ж, з різною ціною. Вибір, який собі придбати залишається тільки за вами.

 

Якщо у вас немає багато місця на кухні, то ви можете купити собі на кухню окремо міксер і блендер, адже саме функції цих двох приладів з'єднані в кухонному комбайні. Тому вибір за вами. Але, сказати можемо з упевненістю тільки те, що ці приладу реально економлять Ваш дорогоцінний час.

 

Кавомолка

 

Кавомолка. Це невеликий кухонний прилад, який призначений для подрібнення кавових зерен. Це його єдина функція. Але, вмілі господині вміють знайти застосування такого приладу на кухні. Кавомолку дуже часто використовують для приготування цукрової пудри, приготування суміші перцю, подрібнення маку для пирогів і так далі. Як ви розумієте в умілих руках все ставати потрібним. Так, є люди, які використовують прилад тільки за призначенням, це любителі кави. Але, якщо в родині дуже люблять каву, то їм варто задуматися над покупкою кавоварки.

 

Кавоварка

 

Кавоварка. Це побутовий прилад, прямий обов'язок якого готувати, смачний і ароматну каву. Кавоварки бувають різні, і різні не тільки за зовнішнім виглядом і виробнику. Вони бувають різних розмірів, з різним набором функцій і різні ціни. Найпростіші кавоварки невеликих розмірів і здатні приготувати за один раз одну чашку кави. Є такі кавоварки, в які засипають зерна і вмонтована кавомолка перемелює їх. Але, є і такі кавоварки, в яких кавомолки вмонтованої немає і туди потрібно засипати заздалегідь змелену каву. Яку кавоварку купити це вже ваше рішення. Скажемо тільки одне-кавоварка дуже економить Ваш час, та й кава приготовлено в ній набагато смачніше того, що ви просто заллєте кип'ятків в чашці.

 

Електрична м'ясорубка

 

М'ясорізка. М'ясорубка це побутовий прилад, який використовується дуже давно господинями на кухні. Перша м'ясорубка була виготовлена з металу і була ручною. М'ясо подрібнювалося ножем на невеликі шматки і закладалося в м'ясорубку, а потім спеціальною ручкою обертався вал, на якому був встановлений ніж. Цим ножем подрібнювалося м'ясо, і отримувала господиня готовий фарш, з якого отримували смачні колети або використовували його для приготування інших смачних страв. Сьогодні картина трохи інша м'ясорубка-це механічний прилад, в якому вал приводитися в рух за допомогою мотора. М'ясорубка може бути виготовлена з різних матеріалів. А саме мова йде про корпус приладу, корпус може бути виготовлений з металу або якісного пластику, що дозволений в харчовій промисловості. А ось його внутрішні деталі виготовляються тільки з якісного нержавіючого металу, щоб він не окислювався при контакті з м'ясом. А ще так, як на ці внутрішні деталі є механічне навантаження, то вони не можуть бути виготовлені їх інших матеріалів. Є м'ясорубки з розширеним функціоналом і в них можна готувати смачні і корисні соки. Сьогодні існують ще й ручні м'ясорубки, але ними користується вже мало господинь.

 

Мультиварка

 

Мультиварка. Цей прилад на нашій кухні з'явився недавно, але вже отримав увагу і похвалу від багатьох господинь. Люблять цей прилад все господині, так як в цьому приладі готуватися смачна і корисна їжа без участі господині. Все що потрібно від користувача-це тільки покласти необхідні продукти для приготування страви і вибрати потрібну програму. А програм в мультиварці може бути від шести і більше. Як правило, основні з них це приготування на пару, смаження, приготування каш, молочних страв і випічка. Але, якщо мультиварка дорожче в ціні, відповідно у неї ширше функціонал і більше страв можна приготувати. Якщо у вас в будинку є мультиварка, то ви зможете одночасно готувати, прати, прибирати і навіть подивитися телевізор.

 

Як ви бачите з нашої статті стає ясно, що дрібна побутова техніка дозволяє істотно економити особистий час господинь. Раніше через домашні клопоти господиня не вистачало часу на себе коханих, і всю роботу необхідно було виконувати вручну, сьогодні вся робота по дому максимально механізована. І замість того, щоб сидіти вдома і займатися домашніми клопотами, ви можете провести час з користю для себе і своїх улюблених людей.