Вибір пральної машини завжди супроводжується довгими роздумами на предмет виробника, функцій, режимів, і часто супроводжується помилками при такому підході. Перше що потрібно врахувати-де буде встановлена техніка. Таким чином відразу відпадає питання щодо типу установки і габаритів моделі. Далі необхідно виходити від бюджету. І тут дійсно з'являється величезна кількість протиріч. З одного боку багато маловідомих брендів пропонують велику кількість опцій, з іншого ж ми розуміємо, що такий апарат купуємо не на один сезон, і ризикувати, відповідно не хочеться. Пропонуємо рейтинг кращих пральних машин 2020 року, в якому зібрані популярні моделі, які отримали багато позитивних відгуків від реальних, рядових покупців.

Враховуючи потреби різних користувачів, в нашому списку представлені моделі різних груп і категорій:

За типом установки-існують вбудовані і окремостоячі моделі;

За типом розмірів - є повнорозмірні і вузькі моделі;

За типом конструкції-виділяють машини з вертикальним і фронтальним завантаженням.

Звертайтеся увагу на пояснення, щоб своєчасно дізнатися про плюси і мінуси представлених класів техніки.

РЕЙТИНГ КРАЩИХ ПРАЛЬНИХ МАШИН 2020 РОКУ

Кращі недорогі пральні машини

3 Samsung WW60J3097JW  

2 Indesit BWSA 71052  

1 Candy MCSS4 1272D3/2-07  

Кращі вертикальні пральні машини

4 Indesit BTWA 61052  

3 Gorenje WT 62113  

2 Bosch WOT 24255  

1 Electrolux PerfectCare 600 EW6T4R262 

Кращі вбудовані пральні машини

4 Hotpoint-Ariston BI WMHL  

3 Whirlpool BI WMWG 71484E  

2 Electrolux EW7W3R68SI  

1 Indesit BI WMIL 71252  

Кращі вузькі пральні машини

4 Midea MWM6123 Crown Slim  

3 Samsung WF8590NLW9  

2 Jacky's JW 6W12G0  

1 Bosch WLG 2426 

КРАЩІ НЕДОРОГІ ПРАЛЬНІ МАШИНИ

У цій категорії представлені повнорозмірні пральні машини (85х60х52-60 сантиметрів) з фронтальним завантаженням білизни. Їх можна встановлювати під стільницю, щоб повністю зберегти єдиний стиль кімнати. Разом з тим, купуючи недорогий апарат, варто звернути увагу на кут відкриття люка. Найзручніше - 180 градусів.

Ще одним вразливим місцем багатьох дешевих пральних машин є якість ущільнювача у люка. Майте це на увазі. Краще орієнтуватися на малопотужні і не дуже функціональні варіанти від популярних брендів, ніж просунуті рішення від компаній, яких ніхто не знає. Інакше ризикуєте переплатити за ремонт.

Відкриває Топ-15 пральних машин бюджетна модель від Samsung – WW60J3097JW з невеликою місткістю на 6 літрів і оптимальним набором опцій. Як ви розумієте, мова йде не про найновіший апарат, чим обумовлений лояльний цінник. Крім того, Клас віджиму відповідає класу «C» (1000 оборотів в хвилину), тому розраховувати, що білизна буде сухою не варто. Проте, модель приваблює невисоким рівнем енергоспоживання і максимальним класом прання «A». За цикл витрачається всього 36 літрів води. До переваг варто віднести зручні поворотні ручки, LED-екран, невисокий рівень шуму. Реалізований захист від перепадів напруги. ТЕН має керамічне покриття. Доступно 10 програм.

Indesit BWSA 71052

Якщо шукайте хорошу недорогу пральну машинку, рекомендуємо звернути увагу на модель Indesit BWSA 71052, глибина корпусу якої становить 44 сантиметрів. При цьому місткість барабана становить 7 кілограмів білизни. Середня витрата води при цьому дорівнює 50 літрам. Апарат має невеликий, але чіткий екран з простим механічним управлінням. За допомогою регулятор можна вибирати одну з 14 програм. До особливостей можна віднести спеціальну кнопку PushWash, за допомогою якої можна включити режим інтелектуальної прання – машинка сама підпирає певні параметри роботи для одноразового циклу. Традиційно реалізована функція відкладеного старту, за допомогою якої можна відкласти прання до 9 годин. Є ще одна фірмова технологія WaterBalancePlus, покликана оптимізувати витрату води.

Candy MCSS4 1272D3/2-07

Краща бюджетна пральна машина 2020 року – модель Candy MCSS4 1272d3/2-07. Йдеться про флагманський апарат для цього сегмента. По-перше, апарат має максимальний клас енергоспоживання A+++. По-друге, максимальна швидкість віджиму 1200 оборотів в хвилину, що вельми хороший показник (клас B) навіть без урахування вартості. Місткість становить 7 кілограмів, але за один цикл пристрій витрачає близько 52 літрів води. Управління здійснюється поворотною ручкою з кнопками. Можна підключити смартфона по NFC. Відразу варто відзначити, що бак виготовлений із пластику, але чіплятися до терміну служби поки не доводиться. В цілому реалізовано 16 програм. Доступні такі режими як "швидке прання», «прання парою», "Контроль піноутворення".

КРАЩІ ВЕРТИКАЛЬНІ ПРАЛЬНІ МАШИНИ

У цій категорії представлені моделі з вертикальним типом завантаження білизни. Плюс таких пральних машин в тому, що вони відрізняються компактними розмірами. При цьому користувачам не потрібно постійно нахилятися до люка, щоб завантажити барабан речами. Разом з тим, характеристики і функціонал таких апаратів може нічим не відрізнятися від аналогів з фронтальним завантаженням. Відповідно, вертикальні машинки не передбачають особливої фінансової економії. Мінус ще й в тому, що такі пристрої не можна використовувати в якості тумбочки для гігієнічних приладдя. Втім, ми постаралися зібрати рішення з оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Indesit BTWA 61052

Серед усього різноманіття надійних вертикальних пральних машин окремої уваги заслуговує модель BTWA 61052 від Indesit. Місткість апарату становить 6 кілограмів при витраті води в 48 літрів. Клас енергоспоживання при цьому дорівнює a++. Швидкість віджиму відповідає класу C або 1000 оборотів в хвилину. Це не найкращий показник, але вартості відповідає. Окремої уваги при цьому заслуговує якість барабана і великий набір корисних програм. Зокрема, додаткове прання для сильно забруднених речей. Також варто відзначити технологію Water Balance Plus-датчик автоматично регулює витрату води залежно від типу завантаженого білизни. Є функція відкладеного старту.

Gorenje WT 62113

Якщо ще не вирішили, яку купити пральну машину з вертикальним завантаженням, рекомендуємо звернути увагу на модель WT62113 від компанії Gorenje C 18 програмами і місткістю в 6 кілограмів. Управління моделлю здійснюється за допомогою зручного поворотного перемикача і цифрового екрану. Зручність в експлуатації гарантує автопарковка і плавне відкриття стулок барабана. Рівномірний розподіл речей при цьому гарантує система контролю стійкості під назвою SCS. До переваг цього апарату необхідно віднести контроль піноутворення і вбудовану сервісну діагностику. Бак цього пристрою виконаний з високоякісного матеріалу CarboTech.

Bosch WOT 24255

Місткість цієї пральної машини з вертикальним завантаженням становить 6,5 кілограмів при класі прання «A». Швидкість віджиму при цьому становить 1200 оборотів в хвилину (клас B). Доступно 11 програм прання, включаючи «Бавовна», «Шерсть», «джинси», інші. До переваг слід віднести цифровий екран, на якому відображається програма, температура прання, а також спеціальні функції, яких чимало. Зокрема, є відкладений старт, попередній і інтенсивне прання, функція видалення плям, вибір швидкості віджиму. До переваг варто віднести багатоступеневу систему захист від протікання, придушення дисбалансу під час віджиму, а також контроль піноутворення.

Electrolux PerfectCare 600 EW6T4R262

Краща вертикальна пральна машина 2020 року – модель Electrolux PerfectCare 600 з системою SensiCare. Дана технологія дозволяє зважувати кожне завантаження білизни, коригувати цикл, точно визначаючи тривалість і інтенсивність прання. Ще одним корисним режимом є SoftPlus, який відповідає за рівномірне замочування речей перед заключним віджиманням. На окрему увагу заслуговує опція Eco TimeManager, що гарантує високий рівень енергоспоживання. Спрощує систему завантаження / вивантаження білизни система м'якого відкривання. Місткість даного апарату становить 6 кілограмів білизни при споживанні води в 43 літри. Доступно 14 програм прання.